Cat Dancer | Pro-Model

Cat Dancer | Pro-Model Nowa innowacyjna zabawka dla kota Cat Dancer Pro-Model prosto z USA. Marka Cat Dancer skupia się na różnych aspektach czytaj więcej
Producent:
Kod produktu:
Ean:
Cat Dancer | Pro-Model
Warianty produktu
Wariant produktu Cena Ilość
Pro-Model zabawka dla kota Pro-Model zabawka dla kota
Wysyłka w ciągu 24 h
29.99 zł

Cat Dancer | Pro-Model

Nowa innowacyjna zabawka dla kota Cat Dancer Pro-Model prosto z USA.

Marka Cat Dancer skupia się na różnych aspektach życia kotów. I tak z potrzeby serca powstała wersja Pro-Model. Choć wygląda ona jak zwykła wędka dla kota to jest to bardzo niezwykła wędka. Posiada bowiem specjalnie opracowany uchwyt, który umożliwia zaczepienie wędki do pręcika klatki lub transportera. Dlaczego jest to ważne? Dlatego aby kot podczas zamknięcia miał zajęcie, czuł mniejszy stres lub po prostu miło spędził czas.

 

Koty przebywają w zamknięciu np. podczas podróży do weterynarza, które bywają dość stresujące dla kotów. Zabawka pomaga zająć czymś kota i sprawić że zarówno droga do jak i od lekarza przebiegała w najmniej dokuczliwy dla kota sposób. Zabawka Pro-Model zawiera uwielbiane przez koty kartonowe pałeczki oraz specjalny uchwyt, który zabezpiecza zabawkę przed wpadnięciem do środka klatki lub transportera. 

 

Mocowanie zabawki do klatki jest łatwe i intuicyjne. Aby zabawka mogła zostać zamocowana do transportera musi on posiadać okratowanie, co którego zabawka może być zaczepiona. Bardziej atrakcyjne dla kotów jest umieszczenie zabawki nad głową. Dodatkowo musimy pamiętać, że transporter musi być dostosowany do wielkości oraz wagi kota.

 

Zabawka powstała z myślą o kotach spędzających w klatkach więcej czasu znajdujących się np. w kocich schroniskach. Ale także w przypadku kotów z problemami behawioralnymi. Każdy z nich bowiem zasługuję na chwilę beztroskiej zabawy.

 

Cat Dancer Pro-Model to zabawka:

  • zaprojektowana i wyprodukowana w USA
  • znana na całym świecie
  • wyposażona w specjalny uchwyt do mocowania w transporterach i klatkach
  • dostarcza wiele godzin doskonałej zabawy
  • idealnie sprawdza się w czasie zamknięcia kota
Producent : Cat Dancer
InPost Paczkomaty 24/7 od 12.99 zł
Kurier UPS od 14.99 zł
Kurier InPost od 14.99 zł
Darmowa wysyłka od 150 zł
Darmowa dostawa do domu od 190 zł
Nasi klienci wybrali także