FURflex Rolka z pojemniczkiem do sprzątania sierści - główka

Producent:
Kod produktu: ZR4048422137252
Ean: 4048422137252
Dostępność: Produkt niedostępny
FURflex Rolka z pojemniczkiem do sprzątania sierści - główka
Cena Ilość
46.71 zł

FURminator FURflex Rolka z Pojemniczkiem do Sprzątania Sierści - Główka.

Narzędzie przeznaczone do sprzątania sierści z tapicerowanych powierzchni w domu i w samochodzie z małym zbiorniczkiem do gromadzenia sierści/

Produkt oryginalny USA z oficjalnej polskiej dystrybucji - Hologram.

Rolka FURminator FURflex

to narzędzie przeznaczone do sprzątania sierści z tapicerowanych powierzchni w domu i w samochodzie. Została wyposażona w mały zbiorniczek, w którym gromadzi się zebrana sierść.

Dzięki rolce sprzątanie sierści psa i kota, z tapicerki w samochodzie czy kanapy w salonie, jest szybkie i wygodne. Nie zajmuje dużo czasu i nie jest pracochłonne. Sprzątanie odbywa się bez używania taśm i niewygodnych rolek z klejem. Zalety FURflex rolki do sprzątania sierści:

pasuje do uniwersalnej rączki Systemu FURflex; ► łatwa w czyszczeniu; ►ma dołączony pojemnik; ►prosta, wygodna i komfortowa w użyciu. Na czym polega ystem FURminator FURflex?

Uniwersalna rączka pasuje do wszystkich dostępnych w systemie główek. Jest to bardzo wygodne szczególnie w przypadku posiadania kilku zwierząt. Wystarczy mieć jeden zestaw, dokupić dodatkowe głowice i cieszyć się profesjonalnym narzędziem, indywidualnie dopasowanym do każdego ulubieńca. Rączkę FURflex można nabyć oddzielnie lub w zestawie z głowicą. Można też dokupić grzebień, wygładzającą szczotkę, narzędzie do usuwania kołtunów i rolkę z pojemniczkiem do sprzątania sierści. Dzięki narzędziu FURflex każdy zwierzak może mieć w domowym zaciszu, w profesjonalny sposób pielęgnowaną sierść. Jednocześnie pielęgnacja ta jest łatwa i przyjemna zarówno dla pupila jak i dla opiekuna.

Szeroki wachlarz produktów FURminator FURflex do usuwania podszerstka pozwala dopasować narzędzie do rozmiaru i gatunku zwierzęcia. Narzędzia FURminator do usuwania podszerstka sprawiają, że proces wyczesywania jest mniej kłopotliwy, a sierść zwierzęcia wygląda zdrowo i ładnie. Linienie to problem każdego właściciela psa i kota. To naturalny proces, któremu nie da się zapobiec, można go jednak znacznie zredukować, odpowiednio pielęgnując sierść zwierzęcia. Intensywność linienia zależy od rasy, wieku, płci oraz czynników takich jak stres, dieta, także od pory roku. Poszczególne zwierzęta, w zależności od rasy, różnią się rodzajem sierści: pod względem grubości, długości oraz struktury włosa. Niektóre są jej pozbawione. Stosowanie narzędzia FURminator FURflex potrafi zredukować linienie psa i kota aż do 90%. Dzięki niemu zapobiegniesz gromadzeniu się wszędzie w domu sierści Twojego czworonoga, ograniczysz jej obecność na ubraniu, dywanie czy tapicerce w samochodzie. Produkty marki FURminator są polecane przez weterynarzy i specjalistów w dziedzinie pielęgnacji zwierząt. Nie podrażniają skóry, nie niszczą sierści, wspomagają proces odnowy okrywy włosowej. Ułatwiają pielęgnację sierści ulubieńca, dbają o to, żeby była czysta i miała zdrowy wygląd, usuwają martwe włosy spod sierści okrywowej. Ich regularne używanie zapobiega plątaniu się sierści.

Marka FURminator już dwukrotnie otrzymała nagrodę w konkursie branży kynologicznej Top for Dog:

Producent : Furminator
Paczkomaty InPost od 12.99 zł
Kurier InPost od 14.99 zł
Darmowa dostawa od 190 zł