FURMINATOR dla psów długowłosych - Small

Producent:
Kod produktu: ZR8117940112150
Ean: 8117940112150
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
FURMINATOR dla psów długowłosych - Small
Cena Ilość
100.00 zł

FURMINATOR DLA PSÓW DŁUGOWŁOSYCH „S” do wyczesywania podszerstka

Lśniąca sierść i brak włosów w mieszkaniu - FURminator redukuje wypadanie włosów w 90 %, praktyczne i łatwe zrzucanie włosa,

dla psów o sierści powyżej 5 cm.

Produkt oryginalny USA z oficjalnej polskiej dystrybucji - Hologram.

FURminator SMALL

Profesjonalne, oryginalne narzędzie do usuwania podszerstka i martwej sierści, przeznaczone dla psów o sierści dłuższej niż 5 cm.

Redukuje linienie aż do 90%.

Efektywne usuwanie luźnych włosów i nadmiaru podszerstka zajmie Ci z FURminatorem tylko kilka minut dziennie. Codzienna pielęgnacja futra Naszych czworonożnych przyjaciół jest niezbędna. Już koniec z luźnymi włosami, filcującą się sierścią i włoskami na ubraniach, w samochodzie i kanapie.

Z FURminatorem codzienna pielęgnacja futra będzie szybka i przyjemna dla obu stron. Luźne włosy są usuwane, a podszerstek przerzedzony. Linienie Twojego pupila zostaje zredukowana do 90 %.

Naturalny tłuszcz skóry zostaje równomiernie rozprowadzony, a włosie zewnętrzne jest zdrowe i błyszczące.

Narzędzie FURminator posiada innowacyjne, wyprofilowane ostrze dopasowane do naturalnego kształtu ciała zwierzęcia. Ostrze wykonane z nierdzewnej stali, nie wymaga ostrzenia, ani wymiany. W bezpieczny sposób sięga ono przez warstwę włosa okrywowego, wyczesując podszerstek i martwy włos, nie powodując uszkodzeń skóry i sierści czworonoga. Działa skuteczniej niż tradycyjne szczotki i grzebienie.

FURminator wyposażony jest w przycisk FURejector pozwalający z łatwością usunąć sierść z narzędzia. Jest ono dzięki temu bardzo łatwe w czyszczeniu.

Oryginalne narzędzie FURminator jest wygodne w użyciu, dzięki ergonomicznej, wykonanej z twardej gumy rączce, nie wyślizguje się z dłoni podczas czesania czworonoga. Pielęgnacja ulubieńca jest przyjemna, bezpieczna i łatwa. W trakcie wyczesywania zwierzęcia, naturalny tłuszcz skóry zostaje równomiernie rozprowadzony, sierść pozostaje zdrowa i pięknie błyszczy.

  • Ergonomiczny uchwyt
  • Łatwe usuwanie sierści dzięki przyciskowi FURejector
  • Redukuje wypadanie włosów aż do 90 %
  • Usuwa włosy i nadmiar podszerstka lepiej niż szczotka czy grzebień lub zgrzebło
  • Rozprowadza naturalny tłuszcz skóry i zapewnia lśniącą i zdrową sierść

Marka FURminator już dwukrotnie otrzymała nagrodę w konkursie branży kynologicznej Top for Dog:

Producent : Furminator
Paczkomaty InPost od 12.99 zł
Kurier InPost od 14.99 zł
Darmowa dostawa od 190 zł
Nasi klienci wybrali także